Kontakta oss för mer information och allmänna frågor

Sverige, Head office (Denmark, Finland, Island, Polen, Estland, Lettland, Litauen, Italien samt övriga Europa och resten av världen.)

Bertfelt Teknik AB
Flygfältsgatan 5
S-128 30 Skarpnäck (Stockholm) Sverige

Tel: +46 8 745 43 60
E-post: btinfo@bertfelt.com
Fax: +46 8 745 50 71

staff_ange_bogren
Agne Bogren
VD
Mobil: +46 70 516 39 95
E-post: agne@bertfelt.com
staff_olaf_schewe
Olaf Schewe
Order / Logistic
E-post: olaf@bertfelt.com

Norge

Somas A/S
Gustadveien 29
NO-3340 Åmot, Norge

Tel: +47 32 12 62 00

sales@somas.no
www.somas.se


Kai Grinna
Mobil: +47 911 92 560
E-post: kai.grinna@somas.no

Tyskland  (Schweiz & Österrike)

Bertfelt GmbH
Uhlandstr. 47
DE-10719 Berlin, Germany

Tel: +49(0)30 896 778 630

btinfo@bertfelt.de
www.bertfelt.de

staff_ange_bogren
Agne Bogren
Mobil: +46 70 516 39 95
E-post: agne@bertfelt.com

Holland (Belgien & Luxemburg)

Bertfelt Nederland
Nieuwe Parklaan 30
2597 LD  Den Haag, Holland

Tel: +31(0)70 331 92 59

nederland@bertfelt.com
www.bertfelt.nl


Birgitta Slot
Mobil: +31(0)6 547 877 15
E-post:birgitta.slot@bertfelt.com

France (Schweiz, Spanien & Portugal)

Bertfelt France
30, rue Godot de Mauroy
FR-75009 Paris, Frankrike

Tel: +33 (0)1 53 30 79 60

france@bertfelt.com
www.bertfelt.fr


Liliane Laroche
E-post:liliane.laroche@bertfelt.com